Ogólnopolska Konferencja "Dni Planisty: Strategie - plany - analizy" (7-8.04.2021)

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową „Dni Planisty: Strategie – plany – analizy”. Konferencja odbędzie się w dniach 7 – 8 kwietnia 2022 roku na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ze względu na zaistniałe warunki epidemiologiczno-sanitarne komitet zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany formy przeprowadzenia konferencji na formę zdalną). Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Zasadniczym celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów i doktorantów zajmujących się gospodarką przestrzenną, urbanistyką, ruralistyką, architekturą, zarządzaniem środowiskiem, architekturą krajobrazu, socjologią oraz geografią społeczno-ekonomiczną.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach na Facebooku: Dni Planisty oraz AKNGP Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, a także na stronie internetowej http://akngp.home.amu.edu.pl.

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą kwestionariusza internetowego, dostępnego pod linkiem: formularz rejestracyjny do dnia 01.02.2022 r. do godziny 23:59.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: dni.planisty@gmail.com

Zapraszamy!