II Konkurs Prac Dyplomowych WGSEiGP

Zapraszamy do udziału w II Wydziałowym Konkursie Prac Dyplomowych, który składać się będzie z dwóch etapów:

  1. Kwalifikacje (ocena prac przez Jury i wyłonienie finalistów).
  2. Finał (gala najlepszych prac, które prezentowane będą w ramach konferencji „Dni Planisty” organizowanej przez Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej w roku akademickim 2022/2023).

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac spośród trzech kategorii: licencjackie, inżynierskie i magisterskie. W każdej z trzech kategorii przewidziana jest nagroda główna do 1000 zł. Dla pozostałych zwycięzców Konkursu przewidziane są również nagrody finansowe, rzeczowe i wyróżnienia.

W Konkursie mogą wziąć udział absolwenci studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich, którzy obronili prace dyplomowe w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna w roku akademickim 2021/2022 do 30 września 2022 r.

Pracę dyplomową należy zgłaszać do dnia 15 października 2022 r., wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z pozostałymi niezbędnymi dokumentami zgodnie z Regulaminem Konkursu poprzez formularz online.

Termin ogłoszenia wyników: 15 grudnia 2022 r.

Formularz rejestracyjny

Niezbędne dokumenty znajdą Państwo poniżej. W przypadku pytań lub problemów ze zgłoszeniem prosimy o kontakt mailowy:

Dokumenty

Regulamin konkursu prac dyplomowych WGSEiGPObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Regulamin konkursu prac dyplomowych WGSEiGP (846.3 KB)
Formularz zgłoszenia uczestnictwaObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Formularz zgłoszenia uczestnictwa (809.0 KB)
OgłoszenieObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Ogłoszenie (556.5 KB)
Uchwała Rady Programowej grupy kierunków studiów: gospodarka przestrzenna oraz zintegrowane planowanie rozwoju z dnia 28.05.2021 roku w sprawie konkursu prac dyplomowych na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki PrzestrzennejObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Uchwała Rady Programowej grupy kierunków studiów: gospodarka przestrzenna oraz zintegrowane planowanie rozwoju z dnia 28.05.2021 roku w sprawie konkursu prac dyplomowych na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej (1.0 MB)