III Konkurs Prac Dyplomowych WGSEiGP

Zapraszamy do udziału w III Wydziałowym Konkursie Prac Dyplomowych, który składać się będzie z dwóch etapów:

  1. Kwalifikacje (ocena prac przez Jury i wyłonienie finalistów).
  2. Finał (gala najlepszych prac, która odbędzie się w kwietniu 2024 r. Szczegółowe informacje dotyczące terminu przekazane zostaną w kolejnych komunikatach)

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac spośród trzech kategorii: licencjackie, inżynierskie i magisterskie. W każdej z trzech kategorii przewidziana jest nagroda główna do 1000 zł. Dla pozostałych zwycięzców Konkursu przewidziane są również nagrody finansowe, rzeczowe i wyróżnienia.

W Konkursie mogą wziąć udział absolwenci studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich, którzy obronili prace dyplomowe w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna w roku akademickim 2022/2023.

Pracę dyplomową należy zgłaszać do dnia 15 października 2023 r. (termin wydłużony do 31.10.2023 r.), wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z pozostałymi niezbędnymi dokumentami zgodnie z Regulaminem Konkursu poprzez formularz online.

Termin ogłoszenia wyników: 15 grudnia 2023 r.

Formularz rejestracyjny

Niezbędne dokumenty znajdą Państwo poniżej. W przypadku pytań lub problemów ze zgłoszeniem prosimy o kontakt mailowy:

Dokumenty

Formularz zgłoszenia uczestnictwaObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Formularz zgłoszenia uczestnictwa (809.0 KB)
Uchwała Rady Programowej grupy kierunków studiów: gospodarka przestrzenna oraz zintegrowane planowanie rozwoju z dnia 28.05.2021 roku w sprawie konkursu prac dyplomowych na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki PrzestrzennejObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Uchwała Rady Programowej grupy kierunków studiów: gospodarka przestrzenna oraz zintegrowane planowanie rozwoju z dnia 28.05.2021 roku w sprawie konkursu prac dyplomowych na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej (1.0 MB)
Ogłoszenie_2023.pdfObowiązującyMaciej Główczyński
PDF
Pobierz PDF Ogłoszenie_2023.pdf (560.4 KB)
Regulamin konkursu prac dyplomowych WGSEiGP 2023.pdfObowiązującyMaciej Główczyński
PDF
Pobierz PDF Regulamin konkursu prac dyplomowych WGSEiGP 2023.pdf (852.2 KB)