Kierunki realizowane na WGSEiGP wyróżnione certyfikatami Studia z Przyszłością

Z przyjemnością informujemy, że realizowane na naszym Wydziale kierunki studiów zostały wyróżnione przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego certyfikatami Studia z Przyszłością. Wiadomość przyjmujemy z radością, traktując ją nie tylko jako potwierdzenie słuszności dotychczasowych działań, ale również zachętę do dalszego doskonalenia programów studiów.

Wyróżnienia zostały odebrane podczas uroczystej gali przez dr hab. Artura Bajerskiego, prof. UAM.

Certyfikaty akredytacyjne Studia z Przyszłością 2020 otrzymały następujące kierunki studiów:

1. Zintegrowane Planowanie Rozwoju (studia I stopnia);
  2. Gospodarka Przestrzenna (studia I stopnia, licencjackie);
  3. Gospodarka Przestrzenna (studia II stopnia)

Dodatkowo studia inżynierskie z Gospodarki Przestrzennej wyróżniono certyfikatem nadzwyczajnym „Lider Jakości Kształcenia”.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie oraz realizację programów studiów!