Data wydarzenia: -

Konferencja naukowo-dydaktyczna pt. „Geografia społeczno-ekonomiczna, doświadczenia, szanse i wyzwania w procesie kształcenia

Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencję naukowo-dydaktyczną pt. "Geografia społeczno-ekonomiczna, doświadczenia, szanse i wyzwania w procesie kształcenia".

Konferencja online odbędzie się dnia 19 listopada 2020 r.,
na platformie MS TEAMS (link do spotkania: https://cutt.ly/zgZAqpM , dostępny w dniu konferencji od godziny 9:00)

Głównym celem konferencji jest prezentacja i wymiana dotychczasowych doświadczeń uczelni, związanych z kształceniem w obszarze geografii społeczno-ekonomicznej na kierunku Geografia zgodnych z wymogami Polskich Ram Kwalifikacji, a w szczególności wypracowanie działań, mających na celu podniesienie jakości kształcenia studentów na tym kierunku studiów. Pozwoli to zidentyfikować dotychczasowe problemy, jak również pojawiające się szanse rozwojowe i wyzwania stojące przed edukacją w zakresie geografii społeczno-ekonomicznej. Przedmiotem obrad będzie określenie miejsca i roli geografii społeczno-ekonomicznej w podnoszeniu jakości kształcenia geografów, a także dyskusja nad przyszłością geografii społeczno-ekonomicznej jako dyscypliny naukowej w procesie dydaktyki geografii.

PROGRAM KONFERENCJI [POBIERZ]
INSTRUKCJA UCZESTNICTWA W KONFERENCJI [POBIERZ]

Więcej informacji dotyczących konferencji znajdą Państwo pod tym LINKIEM.

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
INSTRUKCJA UCZESTNICTWA W KONFERENCJI.pdf 13.11.2020 Tomasz Herodowicz
PDF
Pobierz PDF INSTRUKCJA UCZESTNICTWA W KONFERENCJI.pdf(2.6 MB)