IV Konkurs Prac Dyplomowych WGSEiGP

Zapraszamy do udziału w IV Wydziałowym Konkursie Prac Dyplomowych, który składać się będzie z dwóch etapów:

  1. Kwalifikacje (ocena prac przez Jury i wyłonienie finalistów).
  2. Finał (gala najlepszych prac, która odbędzie się w kwietniu 2025 r. Szczegółowe informacje dotyczące terminu przekazane zostaną w kolejnych komunikatach).

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac spośród trzech kategorii: licencjackie, inżynierskie i magisterskie. W każdej z trzech kategorii przewidziana jest pula nagród do 1000 zł. Dla pozostałych zwycięzców Konkursu przewidziane są również nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

W Konkursie mogą wziąć udział absolwenci i absolwentki studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich, którzy obronili prace dyplomowe w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna w roku akademickim 2023/2024 r.

Pracę dyplomową należy zgłaszać do dnia 31 października 2024 r., wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z pozostałymi niezbędnymi dokumentami zgodnie z Regulaminem Konkursu poprzez formularz online udostępniony na stronie Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej.

Termin ogłoszenia wyników: 31 stycznia 2025 r.

Formularz rejestracyjny

Niezbędne dokumenty znajdą Państwo poniżej. W przypadku pytań lub problemów ze zgłoszeniem prosimy o kontakt mailowy:

Dokumenty

Formularz zgłoszenia uczestnictwaObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Formularz zgłoszenia uczestnictwa (809.0 KB)
Uchwała Rady Programowej grupy kierunków studiów: gospodarka przestrzenna oraz zintegrowane planowanie rozwoju z dnia 28.05.2021 roku w sprawie konkursu prac dyplomowych na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki PrzestrzennejObowiązującyTomasz Sowada
PDF
Pobierz PDF Uchwała Rady Programowej grupy kierunków studiów: gospodarka przestrzenna oraz zintegrowane planowanie rozwoju z dnia 28.05.2021 roku w sprawie konkursu prac dyplomowych na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej (1.0 MB)
Regulamin konkursu prac dyplomowych WGSEiGP 2023.pdfObowiązującyMaciej Główczyński
PDF
Pobierz PDF Regulamin konkursu prac dyplomowych WGSEiGP 2023.pdf (852.2 KB)
KPD_2024_ogłoszenie.pdfObowiązującyMaciej Główczyński
PDF
Pobierz PDF KPD_2024_ogłoszenie.pdf (569.5 KB)