Student WGSEiGP na XII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Młodych Badaczy w Krakowie

Podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Młodych Badaczy: Współczesne kierunki i problemy badawcze w geografii, która odbyła się w dniach 20-22 października 2023 roku w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie WGSEiGP był reprezentowany przez studenta gospodarki przestrzennej.

W sesji posterowej lic. Dawid Kozubek zaprezentował poster pt. ,,Zróżnicowanie poziomu rozwoju społeczno-gospodarczego gmin w układach obwarzankowych w województwie wielkopolskim – analiza porównawcza’’. Dla Pana Dawida udział w konferencji stanowił element realizacji indywidualnego projektu naukowego finansowanego z programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na podstawie wniosku nr 076/34/UAM/0001.

Konferencja miała na celu prezentacja najnowszych wyników badań młodych naukowców, studentów oraz doktorantów, zajmujących się zagadnieniami z zakresu geografii, gospodarki przestrzennej, geologii i dziedzin pokrewnych, ze szczególnym uwzględnieniem systemowego podejścia w badaniach nad przemianami środowiska geograficznego.

W załączniku program konferencji.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program konferencji DK.pdf 6.11.2023 Paulina Perkowska
Pobierz PDF Program konferencji DK.pdf(1.0 MB)