Rozstrzygnięcie Konkursu Prac Dyplomowych na WNGiG

W dniu 12 grudnia 2022 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM miało miejsce rozstrzygnięcie Wydziałowego Konkursu Prac Dyplomowych (Licencjackich i Magisterskich).

Wśród 28 zgłoszonych prac licencjackich wyróżniono 10 prac, a następnie spośród nich Jury Konkursu, pod przewodnictwem Pani prof. UAM dr hab. Aliny Zajadacz, nagrodziło pięć.

Wśród osób nagrodzonych znalazła się Pani Alicja Kochner – studentka kierunku geografia ze specjalnością geoanaliza społeczno-ekonomiczna, której promotorką była Pani dr Marzena Walaszek (ZSOiZT). Pani Alicja Kochner zajęła IV miejsce, a tytuł nagrodzonej pracy to: „Przeobrażenia demograficzne w województwie wielkopolskim w świetle procesów suburbanizacji w latach 2010-2020”.

Pani Alicji oraz wszystkim osobom nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!

Pełna lista osób nagrodzonych znajduje się pod linkiem