Data publikacji w serwisie:

X Międzynarodowa Konferencja Magistrantów

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na X Międzynarodową Konferencję Magistrantów, która odbędzie się 18 maja 2022 roku w formie hybrydowej na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu „Polska na językach” finansowanego ze środków NAWA w ramach programu Promocja Języka Polskiego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Celem spotkania jest umożliwienie magistrantom, wyróżniającym się studentom ostatniego roku studiów licencjackich oraz doktorantom zaprezentowania fragmentów własnych prac dyplomowych lub zagadnień z nimi związanych. Do udziału w konferencji zapraszamy zarówno obcokrajowców, jak i Polaków studiujących na Państwa uczelniach.

Chętnym do udziału w konferencji studentom obiecujemy pomoc merytoryczno-techniczną w zalogowaniu się na wybraną przez nas platformę spotkania (wystąpienia zdalne) oraz bezpłatny nocleg i poczęstunek (wystąpienia kontaktowe). Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty uczestnictwa i upominki – chcemy, by spotkanie stało się także polem do nawiązania ciekawych ogólnopolskich i międzynarodowych znajomości.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 kwietnia 2022 roku na adres: szkola@us.edu.pl
W załączeniu znajdą Państwo szczegółowe informacje o konferencji oraz kartę zgłoszeniową.

Z wyrazami szacunku
dr Agnieszka Tambor
dr Tomasz Gęsina

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
karta zgłoszeniowa2022.doc 11.03.2022 Paulina Perkowska
DOC
Pobierz DOC karta zgłoszeniowa2022.doc(157.0 KB)
zaproszenie2022.docx 11.03.2022 Paulina Perkowska
DOCX
Pobierz DOCX zaproszenie2022.docx(109.7 KB)