Data wydarzenia: -

Warsztaty doktoranckie Association of European Schools of Planning (AESOP)

Z przyjemnością informujemy, że najbliższe warsztaty doktoranckie Association of European Schools of Planning (AESOP) odbędą się w terminie 5-8 lipca 2023 roku w Poznaniu. Gospodarzem wydarzenia będzie Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM.

Warsztaty stanowią wydarzenie dla doktorantów z całego świata, a szczególnie szkół członkowskich AESOP. Prowadzone są pod opieką światowej klasy naukowców, którzy w nieformalnej atmosferze dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą. Jest to także okazja dla doktorantów do przedstawienia swoich pomysłów badawczych i wstępnych wyników badań oraz przedyskutowania ewentualnych wątpliwości. Warsztaty doktoranckie AESOP powiązane są z corocznym Kongresem AESOP, który odbędzie się terminie 11-15 lipca 2023 na Uniwersytecie Łódzkim.

Wszystkie szczegółowe informacje organizacyjne znajdują się na stronie wydarzenia.