Data wydarzenia: -

Trajektorie i wyzwania rozwoju wewnętrznych peryferii w nowych uwarunkowaniach spójności post SARS-coV-2

Szanowni Państwo,

uprzejmie zawiadamiamy, że 18 listopada (piątek), w godzinach 10:00 - 11:30, odbędzie się zebranie naukowe WGSEiGP w sali nr 3 Coll. Geographicum, podczas którego, Prof. dr hab. Paweł Churski wraz z dr Czesławem Adamiakiem (UMK Toruń), dr Anną Dubownik (UMK Toruń), dr Maciejem Pietrzykowskim (UE Poznań) oraz dr Barbarą Szyda (UMK Toruń) wygłoszą prelekcję pt.: - "Trajektorie i wyzwania rozwoju wewnętrznych peryferii w nowych uwarunkowaniach spójności post SARS-CoV-2". Będzie to prezentacja założeń i pierwszych wyników projektu badawczego NCN http://tiperico.web.amu.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zebraniu i liczymy na aktywny udział w dyskusji.

Dodatkowo też w imieniu członkiń i członków Zespołu ds. promocji bardzo serdecznie proszę o śledzenie wydziałowych profili na Instagramie oraz Facebooku.

Regularnie w podanych mediach społecznościowych publikowane są kluczowe informacje dla wydziałowej braci, osób studiujących i instytucji zewnętrznych.

Bardzo serdecznie prosimy o obserwowanie profili oraz like'owanie (reagowanie) na publikowane treści.

P.S. Po zebraniu odbędzie się również krótkie spotkanie informacyjne dotyczące Programu Erasmus +

Władze Dziekańskie Wydziału GSEiGP