Data wydarzenia: -

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Piotra Hektusa

Rada Naukowa Dyscypliny Geografia Społeczno-Ekonomiczna  I Gospodarka Przestrzenna Uniwersytetu Im. Adama Mickiewicza W Poznaniu uprzejmie zaprasza na publiczną obronę pracy doktorskiej mgra inż. Piotra Hektusa, doktoranta  Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej  pt.: ,,Czynniki lokalizacji elektrowni wiatrowych w Polsce".

Praca powstała pod kierunkiem dr hab. Elizy Kalbarczyk, prof. UAM (WGSEiGP UAM). Recenzje przygotowali: prof. dr hab. Marek Dutkowski (Uniwersytet Szczeciński) i dr hab, Alina Kulczyk-Dynowska, prof. UPWr (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu).

Publiczna obrona pracy doktorskiej odbędzie się w dniu  20 listopada 2020 r. o godz. 9:00 w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy MS Teams. Zgłoszenia udziału proszę przesyłać do sekretarza - mgra Adriana Cierniaka (na adres e-mail adcier@amu.edu.pl) do dnia 18 listopada 2020 r.

Egzemplarz pracy doktorskiej znajduje się w Bibliotece Uniwersyteckiej UAM do wglądu zainteresowanych osób.