Data wydarzenia: -

Szanowni Państwo,

uprzejmie zawiadamiamy, że 22 marca, w godzinach 10:00-11:30 odbędzie się zebranie ogólnowydziałowe WGSEiGP w sali 3 Coll. Geographicum, podczas którego dr hab. Karolina Lewińska, prof. UAM (WNGiG), koordynator; dr hab. Ewa Kacprzak, prof. UAM, dr hab. Cezary Kaźmierowski prof. UAM (WNGiG), dr hab Barbara Maćkiewicz, prof. UAM, dr Joanna Morawska oraz dr inż. Magdalena Szczepańska wygłoszą wygłoszą prelekcję pt.: "ZLOESS - Literacy boost through an Operational Educational Ecosystem of Societal actors on Soil health (założenia projektu i pierwsze wyniki)".

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zebraniu i liczymy na aktywny udział w dyskusji.

Władze Dziekańskie Wydziału GSEiGP