Data wydarzenia: -

ABSOLUTORIUM 2023

Uroczystość Absolutorium to jedna z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami i przyjaciółmi. Jest to również niezapomniana chwila dla Waszych rodzin i bliskich. To czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i marzenia o kolejnych.

Otrzymanie absolutorium daje studentowi poczucie spełnienia i satysfakcji z trudów, które włożył w zdobycie wiedzy i umiejętności podczas trwania studiów.

Otwiera również przed nim nowe możliwości zawodowe i edukacyjne, ponieważ ukończenie studiów z dyplomem lub stopniem naukowym zwykle zwiększa szanse na zdobycie atrakcyjnej pracy, lub kontynuowanie edukacji na poziomie licencjackim i magisterskim.

Absolutorium Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej odbędzie się 28 maja o godzinie 9:00 w Auli UAM (Collegium Minus).

Więcej informacji na oficialnej stronie wydarzenia