VII edycja konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego organizowanego przez firmę Stena Recycling

Szanowni Studenci,

informujemy o rozpoczęciu VII edycji konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego organizowanego przez firmę Stena Recycling

Gospodarka obiegu zamkniętego promuje cykl życia produktu jako nowy początek, zastępując tradycyjny model „wyprodukuj, użyj, wyrzuć”. Masz pomysł jak wprowadzać i promować cyrkularne rozwiązania? Podziel się swoją koncepcją i zgłoś się do konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

Zgłoszenia przyjmowane są od 8 stycznia do 18 lutego 2024 r. Na lauretaów czekają atrakcyjne nagrody  🌟:

- notebook,

- grant w wysokości 10 tys. złotych lub możliwość skorzystania ze szkolenia biznesowego,

- możliwość prezentacji własnego pomysłu przed przedstawicielami biznesowymi.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę ➡️ Konkurs SCEA

Drodzy Studenci! Bądźcie częścią zmiany w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości!