Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską z zakresu funkcjonowania rodziny

19 czerwca 2023 r. Instytut Pokolenia ogłosił konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską z zakresu funkcjonowania rodziny z uwzględnieniem aspektów humanistycznych, społecznych lub zdrowotnych, które zostały lub zostaną obronione w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 15 października 2023r.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do rozpropagowania na Państwa wydziale/wydziałach ogłoszonego przez nas konkursu. Jego celem jest wyłonienie najlepszej pracy w każdej z wymienionych kategorii oraz popularyzacja wiedzy dotyczącej wymienionych obszarów. Poniżej kilka najważniejszych informacji związanych z tym przedsięwzięciem:

Uczestnikami Konkursu mogą być:

- absolwenci studiów wyższych pierwszego i drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich – w części dotyczącej najlepszej pracy licencjackiej lub magisterskiej,

- osoby, które obroniły prace doktorskie (w tym absolwenci studiów doktoranckich i szkół doktorskich) – w części dotyczącej najlepszej pracy doktorskiej.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace obronione na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, napisane w języku polskim lub angielskim. Zgłoszenia mogą dokonywać samodzielnie ich autorzy.

Prace przyjmowane będą do 15 października 2023 r. Inne terminy obowiązujące w konkursie zostały ujęte w regulaminie konkursu.

Prace można zgłaszać drogą elektroniczną, przesyłając stosowne dokumenty na adres mailowy: konkurs@instytutpokolenia.pl

Ogłoszenie wyników Konkursu i uroczystość wręczenia nagród pieniężnych będą miały miejsce do 20 grudnia 2023 r. Laureatów konkursu wyłoni Kapituła konkursu, w której skład wchodzi Dyrektor Instytutu i powołane przez niego osoby.