Znamy laureatów I Wydziałowego Konkursu Prac Dyplomowych

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do zapoznania się z wynikami I Wydziałowego Konkursu Prac Dyplomowych zorganizowanego na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM. W Konkursie brali udział absolwenci studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich, którzy obronili prace dyplomowe w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna.

Laureaci w kategorii prac licencjackich:

Prace nagrodzone

Piotr Małyszka za pracę pt. “Optymalizacja funkcjonowania systemu transportowego na obszarze osiedla Kwiatowego i osiedla Junikowo w Poznaniu”.

Promotor: dr Radosław Bul

Prace wyróżnione

Jan Szczepaniak za pracę pt. “Reaktywacja linii kolejowej nr 369 Czempiń – Śrem w świetle krajowej, regionalnej i lokalnej polityki transportowej”.

Promotor: dr Marzena Walaszek

Sandra Operacz za pracę pt. “Jakość życia w miastach województwa wielkopolskiego”.

Promotor: dr Marzena Walaszek

Laureaci w kategorii prac inżynierskich:

Prace nagrodzone

Cyntia Melin za pracę pt. “Koncepcja zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w obrębie ulic Borsuczej, Łąkowej i Letniskowej w Prądocinie”.

Promotor: dr inż. Przemysław Ciesiółka

Prace wyróżnione

Dawid Szymczak za pracę pt. “Koncepcja zagospodarowania przestrzennego terenu położonego przy ulicach: Mieczewskiej i Spacerowej w Kamionkach”.

Promotor: dr inż. Przemysław Ciesiółka

Magdalena Śliwińska za pracę pt. “Koncepcja zagospodarowania przestrzennego terenu położonego po wschodniej stronie rzeki Ilanki, między ulicą Poznańską i Moniuszki w Rzepinie”.

Promotor: dr inż. arch. Kamila Sikorska-Podyma

Laureaci w kategorii prac magisterskich:

I nagroda

Karol Mieczkin za pracę pt. “Odtworzenie zasypanego odcinka Starego Kanału Bydgoskiego w centrum Bydgoszczy. Przesłanki, uwarunkowania, projekt koncepcyjny”.

Promotor: prof. dr hab. Tomasz Kaczmarek

II nagroda

Patryk Kaczmarek za pracę pt. “Dogęszczanie zabudowy na wielkich osiedlach mieszkaniowych w Poznaniu po 1989 roku”.

Promotor: dr hab. Artur Bajerski, prof. UAM

III nagroda

Daria Zielińska za pracę pt. “Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w gminie miejsko-wiejskiej Strzelno”.

Promotor: dr hab. Eliza Kalbarczyk, prof. UAM

Prace wyróżnione

Magdalena Tarnowska za prace pt. “Znaczenie najmu krótkoterminowego w strukturze społeczno-przestrzennej Poznania”.

Promotor: dr hab. Barbara Maćkiewicz

Malwina Balcerak za pracę pt. “Zagospodarowanie obszarów poprzemysłowych po dawnych cukrowniach w województwie kujawsko-pomorskim"

Promotor: prof. dr hab. Tadeusz Stryjakiewicz

Zapraszamy również do uczestnictwa w finałowej gali najlepszych prac podczas, której laureaci zaprezentują swoje osiągniecia. Gala odbędzie się w ramach konferencji Dni Planisty, która odbędzie się 7-8 kwietnia 2022 roku. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagród dla wszystkich wyróżnionych uczestników Konkursu. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz gali podane będą w Komunikacie III oraz na stronie www.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Wyniki Konkursu Prac Dyplomowych - prace inżynierskie 16.12.2021 Tomasz Sowada
Pobierz PDF Wyniki Konkursu Prac Dyplomowych - prace inżynierskie(424.5 KB)
Wyniki Konkursu Prac Dyplomowych - prace licencjackie 16.12.2021 Tomasz Sowada