Data publikacji w serwisie:

Zaproszenie do udziału w badaniach realizowanych przez Civil City Lab

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu realizowanym przez Civil City Lab, a dotyczącym opinii o Państwa miastach i wdrażaniu nowoczesnych technologii. W rozwinięciu znajdą Państwo komunikat Autorów badania.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym opinii o Pana/Pani mieście i wdrażaniu nowoczesnych technologii. Jesteśmy zespołem socjologów i psychologów z Uniwersytetu Warszawskiego. W ankiecie poruszamy kwestię ważne dla wszystkich mieszkańców miast – bezpieczeństwa, prywatności, uczestnictwa i szeroko rozumianej jakości życia. Badania, które teraz prowadzimy pomogą zrozumieć jakie rozwiązania technologiczne i społeczne przyczyniają się do dobrego życia w mieście.

Badanie ma formę ankiety internetowej i trwa około 15-20 minut.

Osoby, które wypełnią ankietę do końca będą miały szansę otrzymać jedną z pięciu kart podarunkowych do EMPIKU o wartości 50 zł, do wykorzystania również w sklepie online. Badanie jest w pełni poufne.

Żeby wziąć udział, prosimy o otworzenie poniższego linku:

http://tiny.cc/Prawodomiasta

Dziękujemy!

Zespół Laboratorium Miasta Obywatelskiego – Civil City Lab

Instytut Studiów Społecznych UW

Więcej informacji o założeniach projektu "Prawo do inteligentnego miasta" i o nas na stronie zespołu Civil City Lab i Instytut Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego