Wzór obiegówki obowiązującej w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 1 czerwca 2020r.

Szanowni Studenci, poniżej udostępniamy wzór obiegówki obowiązującej w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Dokument należy wypełnić wpisując dane osobowe w formie elektronicznej, i przesłać na adres e-mail biblioteki: bibgeogr@amu.edu.pl

Po weryfikacji, biblioteka odsyła podpisany dokument w formacie pdf na adres e-mail studenta, bądź absolwenta.

W celu odbioru dokumentów takich jak dyplom, czy świadectwo dojrzałości, wnioskodawca przesyła podpisaną obiegówkę na adres e-mail osoby prowadzącej sprawę w Biurze Obsługi Studentów.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Wzór karty obiegowej COVID-19 29.05.2020 Tomasz Sowada
DOC
Pobierz DOC Wzór karty obiegowej COVID-19(28.5 KB)