Wyróżnienie dla naszego absolwenta w Finale Wydziałowego Konkursu Prac Licencjackich

Bardzo miło jest nam poinformować, że praca licencjacka przygotowana przez lic. Grzegorza Marciniaka, absolwenta kierunku geografia specjalność geoanaliza społeczno-ekonomiczna została wyróżniona w Finale Wydziałowego Konkursu Prac Licencjackich organizowanego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych. Oznacza to, że została uznana za jedną z 10 najlepszych prac obronionych w minionym roku akademickim.

Wyróżniona praca została poświęcona zagadnieniom geografii wyborczej i nosi tytuł: "Preferencje wyborcze mieszkańców okręgu nr 38 w wyborach do Sejmu RP w 2019 roku”. Promotorem pracy jest dr hab. Łukasz Mikuła.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!