Webinar: 24/7 w rytmie: o znaczeniu cyklu dobowego dla ciała i umysłu

Przekazujemy zaproszenie na webinar organizowany dla studentów naszego Uniwersytetu przez Wydział Psychologii i Kognitywistyki pt.: 24/7 w rytmie: o znaczeniu cyklu dobowego dla ciała i umysłu.
Webinar prof. Tomasza Hancia jest skierowany do osób zainteresowanych tematyką snu i czuwania, interakcjami między biologicznym i psychicznym poziomem funkcjonowania człowieka, a także mających problem ze wstawaniem z łóżka, sennością w ciągu dnia lub bezsennością w nocy. Wykład będzie obejmował takie zagadnienia jak: funkcjonowanie organizmu w ciągu doby, biologiczna i środowiskowa regulacja rytmu sen - czuwanie, znaczenie cyklu dobowego dla zdrowia fizycznego i psychicznego oraz sprawności motorycznej oraz procesów poznawczych. Uczestnicy otrzymają wskazówki pomocne w przywróceniu bądź utrzymaniu naturalnego rytmu sen-czuwanie w cyklu dobowym.

Termin: 24.11.2021 (środa), godz. 17:00-18:00
Miejsce: MS Teams
Prowadzący: prof. dr hab. Tomasz Hanć, Wydział Biologii UAM
Liczba miejsc ograniczona!