WARSZTATY DLA STUDENTEK I STUDENTÓW „JA WŚRÓD INNYCH”

Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego serdecznie zaprasza studentki i studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na cykl warsztatów psychoedukacyjno–rozwojowych „Ja wśród innych”.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby poszerzyć wiedzę o relacjach interpersonalnych oraz przyjrzeć się własnemu funkcjonowaniu w tym zakresie.

Jaka jest tematyka warsztatów?

Warsztaty mają na celu wprowadzenie podstawowych tematów i obszarów dotyczących relacji z innymi. Podczas warsztatów postaramy się odpowiedzieć między innymi na pytania:

• Czy być wśród innych oznacza to samo co być z innymi?
  • Czy inni wiedzą co czuję i skąd mogą się o tym dowiedzieć?
  • Czy słyszeć oznacza to samo co słuchać?
  • Czy mówiąc, to co myślę mogę ranić innych lub siebie? – czyli jak się komunikować
  • Czy widzę siebie tak samo jak widzą mnie inni?

Jak zapisać się na warsztat?

Swoją chęć udziału w warsztatach można zgłaszać od 26.11.2022r do 17.12.2022r. ​​​​​​​Serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 61 829 24 94 (w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 9:00-12:30 oraz w środy w godz. 10:30-15:00). Zapisy będą przyjmowane także mailowo na adres poradniariwp@amu.edu.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Jeżeli warsztat będzie cieszył się zainteresowaniem Poradnia planuje powtarzać go cyklicznie.

Więcej informacji o warsztacie i zapisach można znaleźć na stronie Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego/Warsztaty

Kiedy i gdzie będzie odbywał się warsztat?

Warsztat będzie odbywał się w cyklu pięciu 2-godzinnych spotkań w poniedziałki (10.01.2022r., 17.01.2022r., 24.01.2022r., 31.01.2022r. oraz 7.02.2022r.) w godzinach od 13:00 do 15:00 w siedzibie Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM w DS. „Hanka” przy al. Niepodległości 26.

W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej, Poradnia zastrzega sobie prawo do zmiany formy spotkań na spotkania on-line.

Prowadzący:

Agata Kaźmierska – psycholog kliniczny, psychoterapeuta