Stypendium Ministra Nauki dla Dawida Kozubka

Z przyjemnością informujemy, że Dawid Kozubek, student naszego Wydziału został nagrodzony Stypendium Ministra Nauki za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2023/2024.

W dniu 22 marca 2024 r. – spośród 1048 wniosków spełniających warunki otrzymania stypendium – Minister Nauki, Dariusz Wieczorek – przyznał stypendium 386 studentom, których wnioski zostały pozytywnie zarekomendowane przez Zespół doradczy w sprawie oceny wniosków o przyznanie stypendiów ministra dla studentów.

Studenci konkurowali o stypendia w danej dyscyplinie naukowej lub artystycznej, a stypendia przyznawane były w oparciu o przynależność dyscyplin do dziedzin nauki. W dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna stypendium uzyskało 5 osób, w tym Dawid Kozubek.

Serdecznie gratulujemy Panu Dawidowi i życzymy kolejnych sukcesów na ścieżce rozwoju naukowego.