Studentki WGSEiGP na Światowym Forum Miejskim

W dniach 25-28 czerwca trójka studentek naszego wydziału (gospodarka przestrzenna inż., 2 rok)  brały udział jako wolontariuszki w Światowym Forum Miejskim, którego 11. sesja odbyła się w Katowicach.

Wyjazd został zrealizowany z ramienia Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej (opiekun: dr Przemysław Ciesiółka). Roksana Poskrop, Monika Wałkowska oraz Julia Wojciechowska wspierały technicznie całe wydarzenie m.in. podczas konferencji i przy rejestracji uczestników. Oprócz tego dziewczyny mogły uczestniczyć w całym Forum poznając nowe kultury, słuchając historii o miastach świata, ucząc się nowych rozwiązań urbanistycznych i nie tylko. Przy tym miały okazję promować swój uniwersytet i kierunek, a także koło akademickie.