Spotkanie online dla cudzoziemców: "Legalny pobyt podczas studiów - dowiedz się jak"

Szanowni Państwo, w imieniu Wydziału  Spraw Cudzoziemców  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, zapraszamy cudzoziemców studiujących stacjonarnie na naszym Uniwersytecie na spotkanie informacyjne online „Legalny pobyt podczas studiów-dowiedz się jak” organizowane w ramach Projektu "Kierunek Wielkopolska. Sprawny Urząd Bliżej Migranta - etap II".

Podczas spotkania będą mogli Państwo zdobyć wiedzę na temat legalizacji pobytu w Polsce w czasie studiów, dokumentów niezbędnych do otrzymania Karty Pobytu i najczęstszych błędach popełnianych podczas ubiegania się o Kartę Pobytu

Zaproszeni goście ze Straży Granicznej, Narodowego Funduszu Zdrowia, Urzędu Miasta Poznania oraz Policji przekażą kluczowe informacje dotyczące:

• zasad wjazdu i pobytu w Polsce
  • bezpieczeństwa w Polsce
  • procedury objęcia ubezpieczeniem zdrowotnym pokrywającym koszty leczenia
  • oferty turystycznej, kulturalnej, rekreacyjnej i sportowej miasta Poznań.

Podczas spotkania będzie udostępniony czat, w którym uczestnicy spotkania będą mogli zadawać pytania.

Spotkanie odbędzie się w dwóch terminach:

12.10.2021r. godz. 09.30 –w języku polskim

13.10.2021r. godz. 09.30 – w języku angielskim

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Poster in English 28.09.2021 Tomasz Sowada
Pobierz PDF Poster in English(1.1 MB)
Plakat w języku polskim 28.09.2021 Tomasz Sowada
Pobierz PDF Plakat w języku polskim(1.0 MB)