Rekrutacja na realizację staży krajowych dla studentów UAM

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,
trwa rekrutacja na realizację staży krajowych dla studentów UAM w ramach projektu „UNIWERSYTET JUTRA – zintegrowany program rozwoju Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu”.

Dzięki płatnym stażom (20,00 zł/h) w instytucjach zewnętrznych w ramach projektu:

* podniesiecie kompetencje zawodowe i interpersonalne,
* wykorzystacie swoją wiedzę w praktyce,
* zwiększycie swoje szanse przygotowania się do pracy na konkretnych stanowiskach.
Minimalny wymiar stażu to 120 godzin i obejmuje min. 20 godzin realizowanych w tygodniu. Staże muszą zakończyć się najpóźniej do końca listopada 2023 r.

Zapraszamy na staż studentów ostatnich 4 semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Dodatkową zaletą dla studentów jest fakt, że staż można uwzględnić jako realizację obowiązkowej praktyki studenckiej.

Wszelkich informacji na temat rekrutacji oraz zasad odbywania stażu udzielą:
1/ Aleksandra Kubat-Kosela, mail: aleksandra.kubat-kosela@amu.edu.pl, tel. 61 829 47 71
2/ Magdalena Rymarkiewicz, mail: magdalena.rymarkiewicz@amu.edu.pl, tel. 61 829 45 05