Rekrutacja do pracy przy międzynarodowym projekcie badawczym ITEM – Inclusive Transition towards Electric Mobility (Inkluzywne przejście na mobilność elektryczną)

Przedmiotem projektu ITEM jest problem sprawiedliwości społecznej procesu rozwoju elektromobilności, analizowany przede wszystkim z perspektywy gospodarstw domowych, polityk publicznych i ich twórców oraz dostawców usług elektromobilnych w toku analizy danych zastanych, badań empirycznych i warsztatów prowadzonych w czterech europejskich miastach (Oslo, Utrecht, Bristol i Poznań). Polscy partnerzy projektu to Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz poznańska firma Heksagon. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć TUTAJ.

Zespół projektowy poszukuje post-doca do pracy na UAM oraz doktorantki/doktoranta I roku lub studentki/studenta I lub II stopnia do pracy w zespole Heksagonu. Szczegóły dotyczące rekrutacji wraz z formularzem rekrutacyjnym znajdują się tu: student/doktorant oraz post-doc.

Termin nadsyłania zgłoszeń - 19 kwietnia 2021 r.