Rejestracja na przedmioty z zakresu nauk podstawowych, do wyboru oraz zajęcia monograficzne na semestr zimowy 2022r.

Od 19 września zostanie uruchomiona rejestracja na przedmioty z zakresu nauk podstawowych, do wyboru oraz zajęcia monograficzne na semestr zimowy 2022r.

Aktualny harmonogram zajęć znajduje się na stronie wydziałowej. Suma pkt ECTS w semestrze nie może być mniejsza niż 30, a w roku akademickim nie mniejsza niż 60 pkt. W przypadku jakichkolwiek problemów oraz wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (j.kuzniak@amu.edu.pl) z dokładnym opisem problemu oraz swoimi danymi: imię i nazwisko, numer indeksu, rok i kierunek studiów.

HARMONOGRAM REJESTRACJI NA PRZEDMIOTY DO WYBORU NA SEMESTR ZIMOWY 2022:

19.09 – 25.09.2022 r.- rejestracja bezpośrednia do grup, tura DEDYKOWANA dla osób, które wcześniej wybrały przedmioty. W tej turze student wybiera grupę zajęciową zarówno w przypadku wykładów jak i zajęć laboratoryjnych/ćwiczeń, jeśli tego nie zrobi po zakończeniu tury zostanie przydzielony automatycznie do pierwszej wolnej grupy.

27.09 – 30.10.2022 r.- rejestracja bezpośrednia do grup, tura dla WSZYSTKICH, również tych którzy wcześniej nie wybrali przedmiotów.

Bieżąca rejestracja nie dotyczy studentów I roku, dla których informacja na temat rejestracji zostanie przekazana na spotkaniu inauguracyjnym.