Planet-On – smart & green industry hackathon

PSNC Future Labs zaprasza studentów i doktorantów do udziału w hakatonie klimatycznym, który odbędzie się w dniach 19-20 listopada w Poznaniu.

Dbanie o planetę jest dla Ciebie ważne? ​​​​​​​Chciałbyś spróbować swoich sił w tworzeniu rozwiązania wyzwania w zakresie ochrony klimatu? Lubisz kodzić, prototypować, jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi? A może czujesz się lepiej w tworzeniu modeli biznesowych, zarządzaniu strategicznym i pracach koncepcyjnych? Cokolwiek to jest – na tegorocznej edycji Planet-Onu na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Planet-On odbędzie się w weekend 19-20 listopada w Poznaniu w PSNC Future Labs przy ul. Zwierzynieckiej 20. Jest to hakaton klimatyczny skierowany do studentów i doktorantów wszystkich kierunków studiów, do każdego, kto chciałby dołożyć swoją cegiełkę do przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Uczestnicy będą mieli równe 24 godziny na opracowanie swojego projektu. W tym roku uczestnicy będą mogli wybrać, czy wyzwanie będzie realizowane w kategorii technologicznej czy koncepcyjnej. Dla każdej z kategorii przewidziane są nagrody w postaci staży i praktyk oraz finansowe na łączną kwotę 10 tysięcy złotych. Istnieje możliwość zgłoszenia udziału całego zespołu lub indywidualnie – wówczas pomożemy dobrać ekipę!

Zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej www.planet-on.eu.
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.