Nagroda dla studentów w konkursie na koncepcję zagospodarowania „Doliny Wierzbaka”

Dnia 15 marca 2022 roku Miejska Pracownia Urbanistyczna ogłosiła konkurs na koncepcję zagospodarowania terenu przy tzw. „Dolinie Wierzbaka” pomiędzy osiedlami Bonin  i Winiary.

Z radością ogłaszamy, że jedną z nagrodzonych prac został projekt studentów drugiego roku gospodarki przestrzennej (studia inżynierskie) – Jan Suszczyński (na zdjęciu), Roksana Poskrop oraz Mikołaj Wiśniewski. Wyniki konkursu ogłoszone zostały 20 czerwca br. Organizatorzy docenili przede wszystkim część analityczną wykonanej pracy oraz silne uwzględnienie wniosków  z konsultacji od okolicznych mieszkańców, dzięki czemu projekt mocno koreluje z postawionymi oczekiwaniami.

Ponadto nasi studenci zostali zaproszeni do dalszej współpracy z Pracownią, co będzie stanowiło okazję do poznawania tajników pracy w zawodzie.