Nabór wniosków do IX edycji konkursu Study@research - NABÓR WNIOSKÓW WYDŁUŻONY DO 5.04

26 lutego 2024 r. ruszył nabór wniosków do IX edycji konkursu Study@research. Jest to konkurs grantowy, skierowany do studentów UAM I roku studiów drugiego stopnia oraz IV roku jednolitych studiów magisterskich. W imieniu Pani Prorektor prof. Joanny Wójcik uprzejmie informujemy, iż nabór wniosków został przedłużony do dnia 5 kwietnia. Data rozstrzygnięcia konkursu - 6 maja br.

Laureaci otrzymają granty na realizację indywidualnych (do 5000 zł) lub zespołowych (do 10 000 zł) studenckich projektów badawczych.

Członkami zespołu badawczego muszą być osoby posiadające status studenta UAM w czasie realizacji zaplanowanego w projekcie zadania.

Za przyznaną kwotę grantobiorcy będą mieli możliwość sfinansowania udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, warsztatach i seminariach, pokrycie kosztów tłumaczenia lub korekty przygotowanego w języku obcym artykułu, zakupu literatury oraz oprogramowania. Przewidziano również honorarium dla laureatów.

Aplikować do konkursu Study@research (konkurs IDUB nr 134) należy do dnia 5 KWIETNIA 2024 r. w systemie wnioskowania ID-UB Proposals  https://idub.amu.edu.pl(po zalogowaniu zakładka: Nowy wniosek – Konkurs nr 134 "Study@Research").

Szczegółowy regulamin w załączeniu oraz w systemie wnioskowania ID-UB Proposals  https://idub.amu.edu.pl(zakładka: Konkursy - Konkurs nr 134 "Study@Research" – Ogłoszenie/regulamin).

Harmonogram realizacji IX edycji konkursu Study@research (konkurs ID-UB nr 134, zadanie 34):

· Termin ogłoszenia naboru wniosków: 26.02.2024 r.
· Termin składania wniosków: do 05.04.2024 r.
· Termin rozstrzygnięcia konkursu: 06.05.2024 r.
· Termin realizacji zadania: do 28.02.2025 r.
· Termin rozliczenia zadania: do 30.03.2025 r.

Regulamin oraz informacje dotyczące wymagań formalnych, które należy dopełnić podczas aplikowania do konkursu, znajdują się pod następującymi linkami:

W przypadku pytań dotyczących programu zapraszamy do kontaktu:
· e-mail: sopk@amu.edu.pl
· tel. 61 829-24-21

Konkurs Study@research organizowany jest w ramach projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.