Konkurs pn. Nagroda Prezydenta Miasta za związane z Bydgoszczą prace magisterskie i doktorskie, inżynierskie i licencjackie oraz nagroda dla promotorów

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski Ogłasza konkurs pn. Nagroda Prezydenta Miasta za związane z Bydgoszczą prace magisterskie i doktorskie, inżynierskie i licencjackie oraz nagroda dla promotorów prac obronionych w rok u akademickim 2019/2020

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie prac poruszających problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta, w szczególności w zakresie: promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, tradycji i tożsamości miasta, turystyki, sportu, oświaty, gospodarki przestrzennej, architektury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, transportu oraz innych dyscyplin i obszarów ważnych dla rozwoju miasta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w załączonych plikach.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Oświadczenie autora i uczelni 5.03.2021 Tomasz Sowada
Pobierz PDF Oświadczenie autora i uczelni(268.5 KB)
Informcja o przetwarzaniu danych osobowych 5.03.2021 Tomasz Sowada