Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej- zgłoszenia do 19.10 br.

Szanowni Studenci,

w imieniu Dyrekcji Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych  informujemy, że trwa  XXII edycja Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej. Jego celem jest m.in. ujawnienie talentów i promocja zarówno tematyki ich prac, jak i uczelni z których się wywodzą.

Zapraszamy do  zgłaszania  prac  zakończonych w 2019 i 2020 roku. Termin zgłoszeń mija 19 października  br., ale organizator akceptuje indywidualny tryb ustalenia terminu.

Wszelkie informacje znajdują się w załączonych dokumentach oraz na stronie internetowej: https://www.ipiss.com.pl/?konkurs-mgr-i-dr=edycja-xxii

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Broszura informacyjna 13.10.2020 Tomasz Sowada
Pobierz PDF Broszura informacyjna(1.5 MB)