konkurs ekoMasters

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w ogólnopolskim konkursie z nagrodami pieniężnymi. Polega on na zgłoszeniu postulatów, proekologicznych pomysłów lub konkretnych projektów, które poprawią działanie uczelni w kontekście oddziaływania jej infrastruktury oraz pracowników i osób studiujących na środowisko.

Trwa kolejna edycja Konkursu ekoMasters. W tym roku, do 31 października br. zbieramy pomysły dotyczące sposobów zmniejszenia negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne lub tworzenia ekologicznego modelu działania tych instytucji.

Przyślij swój proekologiczny postulat, pomysł na zmianę lub konkretny projekt!

Na autorów najciekawszych propozycji (studentów lub doktorantów) czekają:

• I nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 2.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  • II nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  • III nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1000 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna.

Możesz wysłać więcej niż jedno zgłoszenie i zdobyć kilka nagród!

Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron). Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację).

Zgłoszenie należy przesyłać do 31 października 2021 r. przy pomocy formularza dostępnego na stronie Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia: www.ekokampus.­­fjk.org.pl.