Data publikacji w serwisie:

Jubileusz 25-lecia Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej

5 grudnia 2021 roku Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będzie obchodziło jubileusz 25-lecia działalności. Trwa poszukiwanie kontaktu z byłymi członkami.

5 grudnia 1996 roku na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM zostało powołane do życia Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej. Przez te 25 lat przez naszą społeczność przewinęło się ponad kilkaset osób i zrealizowano dziesiątki projektów. Taki jubileusz to świetna okazja, aby odświeżyć dawne znajomości i powspominać wspólne lata w AKNGP i na gospodarce przestrzennej. Dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwowania czasu w swoich kalendarzach na wspólne obchody. Obchody rocznicy powstania Koła odbędą się 4 grudnia 2021. O formie spotkania i możliwości uczestnictwa, które są zależne od sytuacji epidemiologicznej, komitet organizacyjny zdecyduje w czerwcu 2021.

Wszystkich były członków AKNGP zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym akngp.amu@gmail.com Po więcej informacji zapraszamy do wydarzenia na FB oraz na stronę internetową AKNGP