Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego na UAM

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników oraz studentów UAM, Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego oraz Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami organizują w piątek 21 października br. wydarzenie Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego.

Warsztaty, wykłady oraz zajęcia sportowe będą odbywać się na kampusach Morasko i Szamarzewo, obiektach sportowych UAM oraz Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu przez cały dzień.

By umożliwić jak najszerszy udział w wydarzeniach Jej Magnificencja Rektor zdecydowała o ogłoszeniu 21 października dniem rektorskim. Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi także mogą skorzystać z bogatej oferty wydarzeń w czasie pracy za wiedzą przełożonych.

Rejestracji na wybrane zajęcia w Poznaniu należy dokonać tu, a na zajęcia na Wydziale Artystyczno-Pedagogicznym w Kaliszu tu. Poniżej dostępna jest instrukcja zapisów krok po kroku oraz program warsztatów i wykładów - w celu wyświetlenia wszystkich spotkań należy wejść w LINK

Zapisy trwają do środy 19 października do godz. 12 lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zajęć i zadbania o swoją zdrową głowę!