Funkcjonowanie i samopoczucie studentów wyższych uczelni w czasie pandemii COVID-19 - badanie ankietowe

Droga Studentko! Drogi Studencie!

Pandemia SARS-CoV-2 postawiła przed nami wszystkimi wiele wyzwań. Wpływ tego globalnego kryzysu bez wątpienia obejmuje również zdrowie psychiczne. Jak Ty radzisz sobie z obecną sytuacją? Udzielając informacji na ten temat w dołączonej poniżej ankiecie, wesprzesz badaczy w tworzeniu strategii wsparcia psychologicznego i próbie skutecznego zmierzenia się z negatywnymi, długofalowymi psychologicznymi skutkami pandemii. Twój udział pozwoli nam na opracowanie najbardziej skutecznych rozwiązań.

Z góry dziękujemy za Twój czas. Wypełnienie ankiety zajmie około 20 minut i jest ona dostępna pod adresem:

Badanie realizowane jest przez zespół naukowców i studentów z Zakładu Psychologii i Komunikacji Medycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) we współpracy z Uniwersytecką Poradnią Psychologiczną WUM, Instytutem Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Polskim Towarzystwem Medycyny Stylu Życia.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z kierownikiem badania, dr Magdaleną Łazarewicz, WUM (magdalena.lazarewicz@wum.edu.pl)