Dzień z Biurem Karier UAM

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Już w poniedziałek 9 stycznia spotkamy się z Wami na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych, Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, w godzinach od 11.00 do 14.00. Nasze stoiska znajdziecie w holu swojego Wydziału.

Zajrzyjcie do nas, żeby dowiedzieć się w czym możemy Wam pomóc, co oferuje nasz nowoczesny portal kariery na platformie JobTeaser oraz jak mogą Was wspierać nasi doradcy zawodowi. Proponujemy szybką konsultację dokumentów aplikacyjnych – tak więc zabierz swoje CV i wpadnij do nas podczas przerwy!

Zapraszamy również na warsztat “Wideo CV” w godz. 11:30 – 13:00 (sala nr 15), który poprowadzi Daria Składanowska - doradczyni zawodowa z Biura Karier UAM. Liczba miejsc ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się wysyłając już dzisiaj maila na adres: daria.skladanowska@amu.edu.pl

Nie samą nauką żyje człowiek, dlatego zapraszamy Was również do udziału w konkursie, którego zwycięzcy otrzymają drobne upominki.

Czekamy na Was!

Zespół Biura Karier UAM