Dołącz do niezależnego zrzeszenia studentów

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Czy jesteś osobą kreatywną? Pragniesz poznać nowych ludzi? A może po prostu chcesz się w coś zaangażować? Jeśli tak, to dołącz do Niezależnego Zrzeszenia Studentów UAM!!

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

> Zdobędziesz doświadczenie potrzebne na rynku pracy: koordynowanie projektów, tworzenie materiałów promocyjnych, praktyka z zarządzania zespołem

> Uzyskasz dostęp do szerokiego wachlarzu szkoleń, warsztatów i webinarów poszerzających zakres umiejętności twardych i miękkich (Excel, SQL, bazy danych, komunikacja w zespole, design thinking, pozyskiwanie partnerów)

> Poznasz ludzi z różnych kierunków, innych poznańskich uczelni, a nawet całego kraju!

> Będziesz mógł/mogła wesprzeć różne ważne akcje społeczne, a m.in. Wampiriadę (krwiodawstwo), Studentów dla Zdrowia (promocja i edukacja w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego), Tydzień Świadomości o Niepełnosprawności (interaktywna akcja edukacyjna wraz z warsztatami)

> Będziesz miał(a) okazję uczestniczyć w różnego rodzaju integracjach, wyjazdach i ciekawych wydarzeniach (wypady na laser tag, kręgle, do muzeów i galerii sztuki, wyjazdy integracyjne nad jezioro i w góry, Wiosenny Bal Maskowy, Mikołajkowy Bal - Discołajki, Prawie Kino, Studencka Wiosna)

> Będziesz mieć również okazję działać w celu poprawy warunków Twoich i innych osób na uczelni

Staramy angażować się w sprawy studenckie i poprzez nasze działania edukować ludzi na ważne społecznie tematy.

Wypełnij ten formularz i dołącz do nas już dziś!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na nasze social media!

Facebook: www.facebook.com/nzsuam

Instagram: www.instagram.com/nzsuam