Dofinansowanie wyjazdów studenckich w ramach umów bilateralnych

Z przyjemnością informujemy, że dzięki uprzejmości naszego zespołu Sekcji programów Erasmus oraz programów specjalnych, udało się wygospodarować środki na dofinansowanie wyjazdów studenckich (studia I. i II. stopnia) w ramach umów bilateralnych na semestr letni (wiosenny) 2023/24!

Możliwe będzie wsparcie aż 20 osób!

Lista kierunków objętych dofinansowaniem na ten moment obejmuje 6 krajów i 21* uniwersytetów partnerskich, z którymi mamy podpisane umowy o współpracy bilateralnej.

To doskonała okazja dla naszych studentek i studentów, by pojechać na studia do Hong Kongu, Izraela, Japonii, Korei, Tajwanu lub Stanów Zjednoczonych!

Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie tej informacji wśród studentek i studentów. 😊

Niestety terminy nominacji są naglące, choć i tak zostały już wydłużone w toku negocjacji z uczelniami partnerskimi.

*Być może lista zostanie poszerzona jeszcze o kilka uczelni – jeśli tak się stanie, zostaną Państwo o tym poinformowani.

Szczegóły wraz z terminami znajdują się na stronie:

Dofinansowanie wyjazdów bilateralnych na semestr letni 2023/24 | Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (amu.edu.pl)