Badanie naukowe dotyczące przeciwdziałaniu przemocy seksualnej na uczelniach wyższych

Drogie Osoby Studenckie

Grupa studentek z Koła Naukowego Prawo a Płeć z Uniwersytetu Warszawskiego stworzyła “Projekt Antygona”, w ramach którego prowadzą badania dotyczące kwestii przemocy seksualnej na uczelniach wyższych. W badaniach przede wszystkim skupiają się na procedurach uczelnianych mających na celu przeciwdziałanie takim zachowaniom. Celem badań jest stworzenie ogólnopolskiego raportu opisującego wdrożone przez uczelnie wyższe narzędzia prewencji i reakcji na przemoc seksualną.

Badanie trwa ok. 15 minut. Ze względu na cel badania prosimy o podanie Twojej płci, roku studiów oraz uczelni, jednakże ankieta jest wypełniana anonimowo, a wyniki będą analizowane zbiorczo. W każdym momencie badania możesz się z niego wycofać.

LINK DO ANKIETY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ