Ankieta - ocena zajęć realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

Szanowni Studenci

W dniach 28.09.2021-10.10.2021 dostępne będą w USOSWeb ankiety oceniające zajęcia, na które uczęszczali Państwo w semestrze letnim, roku akademickiego 2020/2021. Ankiety są dostępne w zakładce dla studentów - moje studia - ankiety. Są one anonimowe i upublicznione będą tylko w formie uogólnionych wyników. System nie przyporządkowuje udzielonych odpowiedzi do kodu identyfikacyjnego studenta w USOSWeb!

Możecie Państwo wypełnić ankiety wszystkich zajęć (do czego zachęcamy) lub do wybranych. Można również wpisać własne komentarze.

Ankiety skierowane są do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Państwa opinia jest bardzo ważna!!!

Poprawa jakości kształcenia bez Waszego udziału jest niemożliwa. Po zakończeniu ankietowania prowadzący zobaczą zbiorcze (uśrednione) oceny każdego pytania, co pozwoli im spojrzeć na prowadzony przez siebie przedmiot oczami studentów. Wyniki ankiet są analizowane przez Zespół Dziekański w celu wdrożenia działań zmierzających do poprawienia jakości kształcenia na naszym Wydziale.

Wypełnienie ankiety zajmuje tylko 2 minuty!