Absolutoria dla kierunków studiów trwających 3,5 roku

Drodzy Studenci,

Informujemy, że Absolutoria dla kierunków studiów trwających 3,5 roku odbędą się 4 lutego 2024 r.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Auli UAM na ul. Wieniawskiego 1 w godzinach 12:00-14:00.

Obowiązuje rejestracja (od 2 do 21 stycznia).

Cena biletu to 150 zł/brutto.

Absolwenci razem z biletem otrzymają wypożyczoną togę oraz biret, a także możliwość przyprowadzenia 5 osób towarzyszących.

By zapoznać się z przebiegiem uroczystości zapraszamy tutaj.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.absolutoriauam.pl

Uroczystość Absolutorium to jedna z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami i przyjaciółmi. Jest to również niezapomniana chwila dla Waszych rodzin i bliskich. To czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i marzenia o kolejnych.

Otrzymanie absolutorium daje studentowi poczucie spełnienia i satysfakcji z trudów, które włożył w zdobycie wiedzy i umiejętności podczas trwania studiów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: absolutoria@ppnt.poznan.pl