Data publikacji w serwisie:

14. badanie jakości kształcenia - NAGRODY

Drodzy Studenci, Drogie Studentki,

Serdecznie zachęcam do wypełnienia ankiety w 14. badaniu jakości kształcenia, której celem jest diagnoza mocnych i słabych stron prowadzonej przez nas dydaktyki oraz podjęcie działań mających prowadzić do jej doskonalenia.

W tym roku – oprócz nagrody finansowej dla poszczególnych wydziałów – nagrodą dla całej społeczności studenckiej jest dodatkowy dzień rektorski:

  • Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji „Liczymy ankiety!”, cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł przeznaczone na dowolne studenckie cele.
  • Gra toczy się również o dodatkowy dzień rektorski wybrany wspólnie przez cztery zwycięskie wydziały, pod warunkiem uzyskania frekwencji na poziomie minimum 33% wypełnionych ankiet w skali ogólnouniwersyteckiej.

W badaniu liczy się każdy głos, o wygranej wydziału mogą zdecydować nawet miejsca po przecinku, ale zwycięzcą może być każdy, kto weźmie udział w ankiecie. Dlatego gorąco zachęcam wszystkie osoby studiujące, by:

A dodatkowy dzień rektorski może nam w tym tylko pomóc 😊