Szkolenie SUCTIA

SYSTEMIC UNIVERSITY CHANGE TOWARDS INTERNATIONALISATION FOR ACADEMIA - SUCTIA zaprasza do udziału w szkoleniu, które będzie prowadzone w formule on-line w dniach 9, 16 i 23 maja w godzinach popołudniowych.

UAM jest zaangażowany w rozwój pracowników akademickich w tym również poprzez zapewnianie kształcenia z zakresu umiędzynarodowienia. Obecne wyzwania społeczno-gospodarcze, a także nieustannie rozwijający się i dynamiczny światowy rynek szkolnictwa wyższego sprawiają, że kompetencje z tego zakresu wydają się kluczowe, także dla badaczy i nauczycieli akademickich.

W ramach projektu SUCTIA realizowane będzie szkolenie online dla pracowników akademickich z zakresu umiędzynarodowienia (w tym internacjonalizacji badań, publikacji oraz nauczania), a przeprowadzą je odpowiednio przygotowani do tego trenerzy SUCTIA będący także pracownikami akademickimi naszej uczelni.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program-szkolenia-SUCTIA-UAM-online.pdf 8.04.2022 Tomasz Herodowicz
Pobierz PDF Program-szkolenia-SUCTIA-UAM-online.pdf(493.9 KB)