Stypendium prof. Roberta Kudłaka we Francji

W dniach 01-30.09.2021 r. pracownik naszego wydziału, prof. Robert Kudłak bedzie gościł w Kedge Business School w Bordeaux w ramach stypendium Campus France ufundowanego przez rząd Francji.

Celem tych stypendiów jest wspierania polskich badawczy, którzy chcieliby prowadzić badania naukowe we Francji oraz promowanie współpracy polsko-francuskiej. Podczas wizyty w Bordeax prof. Ralf Barkemeyer (kierownik CSR Center of Excellence), prof. Lutz Preuss wraz z prof. Kudłakiem będą kontynuować prace nad monografią „The Impact of Corporate Social Responsibility: Corporate Activities, the Environment and Society”, która zostanie opublikowana przez wydawnictwo Routledge oraz wspólnym artykułem naukowym.