Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Dzień Sportu UAM – online!

Zachęcamy, aby w sportowym stroju i z butelką wody pod ręką spotkać się i wspólnie czerpać radość z ruchu z każdego miejsca w Polsce. Przygotowaliśmy dla społeczności naszego uniwersytetu cykl zajęć aktywności fizycznej na żywo, relacjonowanych na oficjalnym profilu FB UAM.

Nasze święto rozpoczniemy o godzinie 9:00 a kwadrans po południu JM Rektor Prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska ogłosi oficjalne wyniki Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM.

Dzień Sportu UAM będzie wydarzeniem transmitowanym na żywo prosto z hali sportowej UAM przy ulicy Zagajnikowej.  W specjalnie zaaranżowanym studio pomiędzy zaplanowanymi treningami będzie okazja posłuchać krótkich komentarzy wykładowców SWFiS UAM oraz zapoznać się z działaniami jednostki na rzecz społeczności UAM.

12 maja bądź z nami i znajdź czas na aktywność fizyczną!

Harmonogram DNIA SPORTU UAM online:
12 maja 2021 roku 9.00 – rozpoczęcie (wprowadzenie)
9.20 – TRENING FUNKCJONALNY - mgr J. Tomczak
10.00 – BODYSHAPE - mgr N. Horaczyńska
10.40 – PILATES - mgr M. Gębala
11.30 – JOGA - mgr V. Prusińska
12.15 – Finał - ogłoszenie oficjalnych wyników Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM – JM Rektor Prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska

Partnerzy wydarzenia: Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Samorząd Studentów UAM.

Więcej informacji na stronach www.swfis.amu.edu.pl oraz www.rozgrywkiuam.pl

Pracownicy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM