Konferencja POLREG 2020

Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej jest jednym z głównym współorganizatorów konferencji POLREG 2020, która odbędzie się w dniach 22-24.11.2020 w Katowicach

POLREG 2020 to konferencja integrująca naukowców i przedstawicieli innych środowisk, zainicjowana przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Warszawski. Jej pierwsza edycja odbywa się w tym roku w dniach 22-24.11.2020 w Katowicach. Kolejne edycje będą organizowane przechodnio przez kolejnych inicjatorów konferencji.

Tematem przewodnim konferencji jest 30 lat samorządu terytorialnego w Polsce: doświadczenia - perspektywy dla badań, polityki i biznesu w kontekście Okrągłego Stołu Sprawiedliwej Transformacji Energetycznej

Informacje na temat konferencji można uzyskać TUTAJ

Termin nadsyłania zgłoszeń i abstraktów upływa 30.10.2020

Formularz rejestracyjny