Konferencja dydaktyczna: „Kształcenie w zakresie gospodarowania przestrzenią w różnych typach szkół” (25.03.2021)

Unia Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunku Studiów w Zakresie Gospodarowania Przestrzenią oraz Zespół Problemowy ds. Kształcenia i Rozwoju Kadr z Zakresu Gospodarki Przestrzennej KPZK PAN zapraszają na konferencję dydaktyczną „Kształcenie w zakresie gospodarowania przestrzenią w różnych typach szkół”, która odbędzie się w dniu 25 marca 2021 r.

Konferencja zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Szczegóły dotyczące strony technicznej wydarzenia zostaną przesłane do uczestników po 21 marca 2021 r. Udział w konferencji jest otwarty i bezpłatny. Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu, które jak dotychczas się nie zarejestrowały, mogą przesłać zgłoszenia do 21 marca 2021 r. Formularz rejestracyjny w formie elektronicznej znajduje się pod linkiem.
Zachęcamy do zapoznania się z Komunikatem II zawierającym program obrad. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Unii Uczelni pod adresem www.uniauczelnigp.pl.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
KOMUNIKAT II - PROGRAM KONFERENCJI.pdf 8.03.2021 Tomasz Herodowicz
Pobierz PDF KOMUNIKAT II - PROGRAM KONFERENCJI.pdf(501.4 KB)