Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Porczka (Uniwersytet Warszawski)

Szanowni Państwo,

na prośbę naszych Kolegów z Uniwersytetu Warszawskiego, przekazujemy zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. Mariusza Porczka. Rozprawa nt. "Uwarunkowania przebiegu granic jednostek współczesnego podziału administracyjnego Polski" powstała pod kierunkiem prof. dr. hab. Piotra Wernera. Pracę recenzowali: prof. dr hab. Tomasz Kaczmarek i prof. dr hab. Tomasz Komornicki. Obrona odbędzie się w trybie zdalnym.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości wglądu do treści pracy oraz recenzji, a także rejestracji do uczestnictwa w wydarzeniu, znajdą Państwo w treści zawiadomienia (załącznik poniżej).

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Treść zawiadomienia 26.10.2020 Tomasz Sowada
Pobierz PDF Treść zawiadomienia(227.2 KB)