Wykład i warsztaty z dr Caroline Chapain z Uniwersytetu w Birmingham

Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej zaprasza na wykład i warsztaty z dr Caroline Chapain z Uniwersytetu w Birmingham

W dniu 20 maja 2022 r. o godzinie 10:00 na platformie MS Teams odbędzie się wykład dr Caroline Chapain z Uniwersytetu w Birmingham pt. „Why decolonising our academic research and curriculum at university is important?”

Link do wykładu TUTAJ

Natomiast w dniu 24 maja 2022 r. o godz. 9:00 dr Caroline Chapain poprowadzi warsztat pt. „Promoting ethical, responsible and sustainable values in education when redesigning the postgraduate curriculum”

Szczegóły dotyczące tych wydarzeń można znaleźć w LINKU

Wykład i warsztaty związane są z realizacją projektu w ramach Inicjatywy Doskonałości - Uczelnia Badawcza „Wsparcie umiędzynarodowienia UAM – przyjazdy wybitnych zagranicznych naukowców w ramach programów UAM Excellence Visiting Post-Doctoral Researchers oraz UAM Excellence Visiting Professors”.